Дозвольте привітати всіх нас із виходом у світ першого номера журналу-каталогу “A*Star”. В цьому виданні представлена база кращих  учнів Закарпатської школи моделей “A*Star”, які прагнуть побудувати кар’єру в модельній індустрії.

Започатковуючи цей журнал, ми прагнули створити по-справжньому корисний і цікавий інформаційний ресурс , що дозволить донести  повну інформацію про кожну окрему модель (її повні анкетні дані, типаж, вік, розмір одягу, взуття  і т.д.). Журнал-каталог розрахований на національних  та зарубіжних роботодавців і рекламодавців у сфері моди, а також на представників модельного бізнесу. Крім друкованої, видання має і електронну версію,  що дає можливість потенційним замовникам переглянути необхідну інформацію  в будь-який час  та у зручному для  них форматі.

Основна мета нашого видання — дати можливість нашим моделям, початківцям заявити про себе, допомогти знайти для них цікаву  та перспективну роботу в модній індустрії. В подальшому на сторінках журналу ми плануємо висвітлювати здобутки та досягнення наших вихованців.

Я впевнена в тому що, саме з цього яскравого та насиченого журналу, для когось почнеться професійний шлях до нових звершень, до нових успіхів, як початок  чогось таємничого та обов’язково прекрасного…

PS. На сьогоднішній день наша команда повністю  сконцентрована на розвитку даного проекту, ми розраховуємо на вашу підтримку і відкриті до перспективного  та взаємовигідного співробітництва!!!

Анна Феєр
Генеральний директор Закарпатської школи моделей «A*STAR»